موج
کدخبر : ۳۹۷۹۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-397993

مدیرکل حقوقی جمعیت هلال احمر در سفر به استان یزد ضمن دیدار با مدیرکل دادگستری استان از املاک، مستغلات و پروژه های عمرانی این استان بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، میرحامد خانی، مدیرکل حقوقی جمعیت هلال احمر در سفر به استان یزد با مدیرکل دادگستری استان یزد دیدار و گفت و گو و بر همکاری و تعامل دستگاه های نظارتی تاکیدکرد.

در این نشست که مدیرعامل هلال احمر استان یزد نیز حضور داشت، ضمن بررسی مشکلات پیش رو، گزارشی از عملکرد جمعیت هلال احمر در این زمینه ارائه شد.

محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در این دیدار با بیان اهمیت حفظ و نگاهداشت امانات مردم که در قالب وقف و هبه و واگذاری های داوطلبانه در جریان است، از جدیت واحد حقوقی هلال احمر استان در احیا و شناسنامه دار کردن املاک خبر داد.

دهشیری مدیرکل دادگستری استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از خدمات هلال احمر، نمود واقعی خدمات داوطلبانه را در این مدت کرونا بیش از پیش دانسته و از همکاری‌های مشاوره ای و حمایتی بر اساس قانون از هلال احمر خبر داد.

مدیرکل دادگستری استان یزد، گفت: تعامل و همکاری با سازمان‌های خدمت رسان از اولویت‌های دادگستری استان یزد است.

در این جلسه مدیرکل حقوقی جمعیت هلال احمر کشور با بررسی چند پرونده در حال اجرا در ارگانهای تجدید نظر در راستای صیانت از حقوق هلال احمر، خواستار حمایت‌های بیشتر دستگاه قضا شدند.

مدیرکل حقوقی جمعیت هلال احمر در حاشیه این سفر یک روزه از برخی املاک متعلق به جمعیت هلال احمر استان یزد بازدید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`