موج
کدخبر : ۳۹۶۱۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396162

سعید انوری پور خبر داد:

سخنگوی شورای شهر ایلام با اشاره به اینکه عصر روز شنبه طالب صادقیان با 4 رای موافق و کسب بیشترین آرا بار دیگر شهردار منتخب ایلام شد،گفت: طالب صادقیان برای 4 سال دیگر به عنوان شهردار ایلام انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سعید انوری پور سخنگوی شورای شهر ایلام با بیان اینکه با بررسی رزومه و برنامه 9 کاندیدای احراز پست شهرداری در نهایت شهردار سابق ایلام مجددا موفق به کسب بیشترین آرا از اعضای شورای شهر ایلام شد، افزود: صادقیان با کسب 4 رای موافق به عنوان شهردار ایلام انتخاب شد و انتظار می رود که با تلاش و کوشش بیشتر برای عمران و آبادانی شهر ایلام قدم های مثبتی بردارد.

وی با اشاره به اینکه در جلسه انتخاب و رای گیری شهردار، اعضای شورای شهر با بررسی و مطالعه برنامه های کاندیداها در نهایت صادقیان را به عنوان شهردار ایلام انتخاب کردند، اظهار داشت: صادقیان در دوره قبلی طرح های طرح های جامع شهری همچون پیاده راه های آیت الله طالقانی، سعدی، زیر گذر رسالت، زیرگذر و میدان شهید کشوری، بام ایلام، پارک های محله ای و خطی و طرح های متعدد دیگری را در شهر ایلام ایجاد کرده است.

سخنگوی شورای شهر ایلام تصریح کرد: در مراحل بعدی رزومه و برنامه های شهردار منتخب شورا به نظر فرمانداری ، سپس استانداری ایلام ارائه و در نهایت باید توسط وزارت کشور تایید نهایی شود که این فرایند حدود یک ماه طول می کشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها