موج
کدخبر : ۳۹۶۰۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396099

​معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران:

​معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: در آستانه ماه مهر و به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند شور عاطفه ها امسال همزمان با سراسر کشور در استان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد سعادت با اشاره به شعار شور عاطفه ها با عنوان «همه با هم مشق محبت بنویسیم» اظهار داشت: تمامی ادارت کمیته امداد شهرستان ها و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند هستند.

وی با بیان اینکه شور عاطفه ها از بیستم شهریور ماه آغاز و تا یازدهم مهرماه ادامه دارد، ادامه داد: مردم نیکوکار استان می توانند در تهیه لوازم التحریر، پوشاک و... دانش آموزان نیازمند کمک کنند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: در صورت بازگشایی مدارس زنگ شور عاطفه ها در روز چهارشنبه هفتم مهرماه در مدارس طنین انداز خواهد شد و در غیر این صورت این زنگ به صورت مجازی نواخته خواهد شد و همچنین در روزهای 24 ، 25 و 26 شهریور پایگاه های کمیته امداد در میادین شهرها و مصلاهای نمازجمعه ایجاد می شود.

سعادت با تقدیر از همراهی مردم نیکوکار استان با کمیته امداد در راستای کمک به نیازمندان گفت: مردم نوعدوست استان می توانند کمک های خود را از طریق تلفن همراه با شماره گیری#1*011*8877* و یا شماره کارت مجازی 6037997950149907 پرداخت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها