موج
کدخبر : ۳۹۵۵۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395560

جواد خزاعی:

سرپرست سازمان صمت خراسان رضوی عنوان کرد: با توجه به سیستمی و هوشمند شدن نظارت‌ها و برنامه راهبردی ترسیمی وزارت صمت، بزودی سامانه جامع تجارت امکان رصد کالا از تولید تا مصرف را برای نظارت بازرسان فراهم خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، جواد خزاعی سرپرست سازمان صمت خراسان رضوی اعلام کرد: در بازار خراسان رضوی عرضه کالا در شرایط مناسبی است و کمبودی از این نظر وجود ندارد.

خزاعی در ادامه این خبر اضافه کرد: با توجه به گرانی صورت گرفته برخی از کالاها، سازمان صمت با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و نظارتی ذیربط به‌دنبال برگشت قیمت‌ها به قبل است.

سرپرست سازمان صمت خراسان رضوی با اشاره به نحوه نظارت و بازرسی بر عرضه کالا را در دو بخش تولید و بازار تصریح کرد: در هر دو بخش با رصد مستمر با متخلفان برخورد قانونی و پرونده متخلف به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

وی همچنین گفت: با توجه به سیستمی و هوشمند شدن نظارت‌ها و برنامه راهبردی ترسیمی وزارت صمت، بزودی سامانه جامع تجارت امکان رصد کالا از تولید تا مصرف را برای نظارت بازرسان فراهم خواهد کرد.

سرپرست سازمان صمت خراسان رضوی ادامه داد: با راه اندازی سامانه جامع تجارت امکان ثبت اطلاعات از مرحله تولید تا عرضه برای فعالان اقتصادی فراهم و انتظار میرود با این اتفاق علاوه بر شفاف سازی، نظارت بر کل فرآیند تولید تا مصرف را به‌طور مستمر سرعت بخشد.

خزاعی در خاتمه خاطر نشان کرد: دستور انجام پایش میدانی بازرسان صمت از مراکز تولید داده شده است و در پایش فوق برای یک مورد پرونده تشکیل و مراتب به تعزیرات حکومتی ارسال و چند مورد دیگر نیز در مرحله تکمیل پرونده قراردارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها