موج
کدخبر : ۳۹۴۵۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394528

سید علی اصغر علامه خبر داد؛

مدیرعامل منطقه ویژه انرژی بر پارسیان از دریافت مجوز ۲ کارخانه فولاد در این منطقه ویژه خبر داد و گفت: تا پایان سال ۲۰ پروژه سرمایه گذاری فعال خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سید علی اصغر علامه مدیر عامل منطقه ویژه انرژی بر پارسیان صبح امروز (۱۳ شهریورماه) در جمع خبرنگاران، گفت: در مدت فعالیت در منطقه ویژه، در حوزه زیر ساخت، جذب سرمایه گذار، اصلاح ساختار در منطقه ویژه و صادرات و واردات به صورت ویژه فعالیت کرده ایم.

وی با بیان اینکه منطقه ویژه پارسیان در استان هرمزگان غریب بود و در کشور شناخته شده نبود، اظهارکرد: ۷۰۰ میلیارد تومان تامین اعتبار کرده ایم، ۱۰ پروژه پیمانش برگزار شده، ۸ پروژه گلنگ زده شده و ۲ کلنگ نیز بهمن ماه سال گذشته کلنگ زنی شده است.

علامه با اشاره به اینکه در حوزه زیر ساخت ۱۰ پروژه داریم، تاکید کرد: ۴ شرکت مشاوره در حوزه برق، پتروشیمی، مخابرات و سرمایه گذاری وجود دارد تا مطالعات جامع را انجام دهند و بر اساس این برنامه ها و اعتبارات را ببندیم.

مدیر عامل منطقه ویژه انرژی بر پارسیان، با بیان اینکه همه این زیرساخت ها در جهت مانع زدایی و حرکت در مسیر شعار سال خواهد بود، عنوان کرد: ۱۰ قرارداد سرمایه گذاری بسته شده و ۱۰ قرارداد دیگر در مسیر بسته شدن است و ۲ مجوز فولاد برای منطقه ویژه صادر شده که تا یک هفته دیگر قرارداد آن منعقد خواهد شد.

وی افزود: تا پایان سال ۲۰ پروژه سرمایه گذاری فعال خواهد شد، در ۹ ماه گذشته نیز در حوزه بندری ۴۰۰ هزار تن صادرات داشتیم و این پتانسیل وجود دارد که به هدف نهایی که همان ۱۹ پست اسکله است، برسیم.

مدیر عامل منطقه ویژه انرژی بر پارسیان، از حضور منطقه ویژه در حوزه مسائل اجتماعی در سطح شهرستان خبر داد و گفت: ما موظفیم که در پارسیان و روستاهای آن زیرساخت ها را آماده کنیم، در حوزه اجتماعی ورود کرده ایم و ما مردم را جدای از خود نمی‌بینیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها