موج
کدخبر : ۳۹۳۸۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393885

مدیرکل کمیته امداد مازندران خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: با اشاره به برنامه های این نهاد در ماه محرم و صفر گفت: تاکنون 650 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع و همچنین 20 هزار سبد غذایی اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام بشیر عالیشاه در حاشیه این دیدار اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات خانواده های نیازمند از مهمترین کارهای کمیته امداد است.

وی ادامه داد: در روستای یادمان 9 خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند و امروز نیز به تمامی این خانواده های تحت پوشش سبد کالا اهدا شد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران با اشاره به برنامه های این نهاد در هفته دولت تصریح کرد: افتتاح مسکن، اجرای برنامه های فرهنگی، مفتاح الجنه و اجرای میز خدمت از جمله این برنامه ها بوده بوده است.

وی بیان داشت: تلاش می کنیم تا دیدارهای مددجویی مثمر ثمر باشد و مشکلات مددجویان مرتفع شود.

عالیشاه با اشاره به برنامه های این نهاد در ماه محرم و صفر گفت: تاکنون 650 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع و همچنین 20 هزار سبد غذایی اهدا شد.

وی افزود: در تلاشیم تا پایان ماه صفر به تمامی خانواده های تحت حمایت کمیته امداد مازندران سبد غذایی اهدا شود و اطعام و احسان حسینی تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها