موج
کدخبر : ۳۹۳۷۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393722

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران:

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: 29 نفراز پسران مشمول خدمت سربازی تحت حمایت این نهاد،طی پنج ماه نخست امسال از خدمت سربازی معاف شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سید موسی عمادی ترکامی اظهار داشت: یکی از فرزندان ذکور خانواده های تحت حمایت به دلیل وابستگی فوت سرپرست و یا طلاق همسر و همچنین تنها فرزند ذکور خانواده های دارای سه دختر برابر ضوابط از خدمت سربازی معاف می شوند.

وی ادامه داد: 21 نفر به علت فوت سرپرست، هفت نفر به علت وابستگی طلاق و یک نفر به دلیل داشتن سه خواهر از از خدمات معافیت برخوردار شدند که 11 نفر مددجوی ساکن در روستا و 18 نفر مددجوی ساکن در شهر بودند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران با بیان اینکه 11 نفر از فرزندان ذکور خانواده های تحت حمایت با صدور گواهی به نزدیکترین مکان محل سکونت خود منتقل شدند، تصریح کرد: 9 نفر نیز از خدمات کاهش تعرفه صدور کارت معافیت بهرمند شدند.

وی بیان داشت: خانواده هایی که به صورت تک خدمتی آنی یا زماندار از خدمات این نهاد بهره مند شده باشند، امکان استفاده از تسهیلات فوق الذکر را ندارند.

عمادی ترکامی گفت: فرزندان مددجوی تحت حمایت پس از معافیت از سربازی در چرخه توانمند سازی قرار گرفته و از تسهیلات اشتغال بهرمند می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها