موج
کدخبر : ۳۹۳۵۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393577

استاندار یزد با اشاره به روند رو به رشد استانداری یزد در ارزیابی های وزرات کشور در سه سال گذشته گفت: در سال های گذشته رشد سرمایه گذاری خوبی در استان صورت گرفته که ما حصل همکاری و همگرایی همه مجموعه ها بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در دیدار اعضای شورای قضایی استان یزد به مناسبت هفته دولت، اظهار داشت: در استان یزد به ویژه در سنوات اخیر، تعامکل و همگرایی بسیار خوبی بین مجموعه استانداری و دستگاه قضایی حاکم بوده که این امر به رشد و تعالی استان کمک بسیار خوبی کرده است.

وی تصریح کرد: در سالهایی که در برخی از استان ها رشد اقتصادی منفی بوده است، در استان یزد به لطف همکاری و همگرایی همه مجموعه ها، رشد سرمایه گذاری صورت گرفته است و بخش قابل توجهی از این موفقیت به واسطه ارتقاء امنیت سرمایه گذاری در استان در سه سال پی در پی بوده است که این مهم نیز بیشتر به تلاش مجموعه قضایی استان و کار و تلاش آن مجموعه حاصل شده است.

این مقام مسئول، افزایش سرمایه اجتماعی مردم در سنوات اخیر را نقطه قوت استان دانست و گفت: باید این سرمایه اجتماعی که منجر به افزایش تاب آوری مردم می شود را حفظ کرد.

وی با بیان اینکه دولت در روزهای آتی با شرایط سختی روبروست ابراز داشت: نباید اینقدر سطح توقع مردم را بالا برد که فکر کنند مشکلات کشور را می توان یک شبه و در کوتاه مدت حل کرد، بلکه بسیاری از مسائل امروز واقعیاتی است که حل آن نیازمند برنامه ریزی، کار جهادی، عزم و اراده و صبر و حوصله است.

استاندار یزد ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه قضایی استان در همراهی با مجموعه دولت در استان، گفت: هماهنگی و همراهی مجموعه دولت و دستگاه قضایی در استان فراتر از حد انتظار بود و حتی در جاهایی که دست دولت برای حل برخی مسائل کوتاه بود مجموعه قضایی با ایفای نقش، از برخی از امور گره گشایی می کرد که نمونه های بسیاری از این موردها را در ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی شاهد بودیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها