موج
کدخبر : ۳۹۳۵۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393509

ارژنگ عزیزی:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: شعبه دوم بیمه آسیا با حضور مسئولان کشوری و استانی در شهر اردبیل به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ارژنگ عزیزی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل در این مراسم با تشکر از خدمات بیمه آسیا در استان و ایجاد نمایندگی در شهرستان های مشگین شهر و پارس آباد و شعبه دوم در اردبیل گفت: بیمه یکی از ارکان توسعه اقتصادی در هر کشوری است که با ارائه خدمات گوناگون علاوه بر حفظ سرمایه های موجود اشخاص حقیقی و حقوقی به عنوان ثروت ملی مبادلات اقتصادی و سرمایه گذاری را در بخش های مختلف اقتصادی از طریق جبران خسارت های احتمالی، تسهیل می‌کند و انگیزه لازم را برای فعالیت های اقتصادی ایجاد می کند.

وی افزود: صنعت بیمه به عنوان یک نهاد سرمایه گذار و تعهدش در قبال خسارات وارده و مجموعه خدماتی که ارائه می نماید می تواند تاثیر به سزایی بر اقتصاد کلان و رشد اقتصادی و امنیت روحی و روانی افراد و آحاد جامعه و کشور داشته باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: این شعبه در راستای کاهش بار ترافیکی مرکز شهر و همچنین ایجاد محیطی آرام و قابل دسترس برای مراجعین در خیابان جام‌جم جنب در محیطی با وسعت حدود ۴ هزار مترمربع و دارای پارکینگ وسیع جهت پارک و ارزیابی خودروهای تصادفی و بیمه شده می باشد.

عزیزی افزود: در این واحد خدمات صدور و کارشناسی خسارت رشته های اتومبیل و آتش سوزی و مسئولیت و باربری و مهندسی ارائه خواهد شد.

در پایان این مراسم از پارسا فتحی بخاطر کسب رتبه دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ گروه آزمایشی علوم تجربی از اردبیل توسط بیمه آسیا تجلیل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها