موج
کدخبر : ۳۹۳۰۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393050

محمد جعفر صادقی:

مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: در حال حاضر افراد ۴۵ سال به بالا واکسینه می‌شوند و سایر گروه‌های سنی بالاتر نیز که تاکنون واکسینه نشده اند می‌توانند برای دریافت واکسن مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد جعفر صادقی مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: تا کنون یک میلیون و ۲۲۷ هزار و ۶۸۶ دز واکسن در مناطق تحت پوشش دانشگاه تزریق شده است.

محمد جعفر صادقی همچنین د رادامه اظهار کرد: واکسناسیون براساس گروه سنی مورد تایید وزارت بهداشت در مناطق تحت پوشش دانشگاه در حال انجام است و هر هفته در سه مرحله واکسن به دانشگاه علوم پزشکی مشهد ارسال و در بین مراکز واکسیناسیون توزیع می‌شود.

 وی همچنین تاکید کرد: در حال حاضر افراد ۴۵ سال به بالا واکسینه می‌شوند و سایر گروه‌های سنی بالاتر نیز که تاکنون واکسینه نشده اند می‌توانند برای دریافت واکسن مراجعه کنند.

 صادقی در خاتمه خاطر نشان کرد: تا کنون یک میلیون و ۲۲۷ هزار و ۶۸۶ دز واکسن در مناطق تحت پوشش دانشگاه تزریق شده است که از این تعداد ۹۶۷ هزار و ۲۸۵ نفر دز اول را دریافت کرده و ۲۶۱ هزار و ۴۰۶ نفر نیز هر دو دز واکسن را دریافت کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها