موج
کدخبر : ۳۹۲۹۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-392995

عظیم چوپان:

مدیر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تربت حیدریه بیان کرد: این تریلی حامل چرم صادراتی از مشهد به مقصد پاکستان در حال حرکت بوده که به دلیل قفل شدن چرخ محور عقب تریلی و اصطکاک، لاستیک‌ها دچار حریق شد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، عظیم چوپان مدیر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تربت حیدریه اعلام کرد: اقدام به موقع راننده تریلر مانع از سرایت حریق به بار چرم صادراتی در قسمت کِشنده آن شد.

عظیم چوپان د رادامه این خبر اظهار داشت: ظهر دیروز (سوم شهریورماه) طی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵، یک مورد آتش سوزی تریلر در محور رباط سنگ به تربت حیدریه حوالی پارک جنگی شهید حجتی گزارش شد.

مدیر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تربت حیدریه همچنین اضافه کرد: با اعزام تیم عملیاتی اطفای حریق به محل حادثه و مسدود کردن جاده و ایمن سازی صحنه، عملیات اطفا در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به حجم بالای حریق، خودرو‌های پشتیبانی از ایستگاه مرکزی و آتش نشانی رباط سنگ به محل حادثه اعزام شدند.

عظیم چوپان در خاتمه خاطر نشان کرد: این تریلی حامل چرم صادراتی از مشهد به مقصد پاکستان در حال حرکت بوده که به دلیل قفل شدن چرخ محور عقب تریلی و اصطکاک، لاستیک‌ها دچار حریق شده و آتش به کانتینر و بار تریلی سرایت کرد که راننده با هوشیاری و اقدام به موقع توانست کشنده را از قسمت کانتینر جدا کند و مانع از بروز خسارت به کشنده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها