موج
کدخبر : ۳۹۲۹۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-392943

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران:

رئیس پلیس آگاهی مازندران از عملیات ضربتی پلیس و دستگیری باند 6 نفره سارقان غیربومی منزل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مرکز مازندران، سرهنگ علی قیصری درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های مکرر منزل در شهرستان ساری، قائم شهر، آمل و بابل، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از هماهنگی‌های قضائی، مأموران با انجام تحقیقات تخصصی و بررسی‌های همه جانبه میدانی موفق به شناسایی یک باند 4 نفره از سارقان حرفه ای، شامل 3 مرد و یک زن در این ارتباط شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران تصریح کرد: این افراد که بومی این استان نبوده اند با استفاده از خودرویی با پلاک سرقتی اقدام به این سرقت‌ها می‌کردند که پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی شبانه روزی و در حالی که قصد حمله به مأموران را داشتند، در اقدامی عملیاتی زمینگیر و به دام افتادند.

وی بیان داشت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به 12 فقره سرقت در شهرستان‌های مرکزی استان اعتراف کردند و در بازرسی از مخفیگاه‌های آنان مقادیر قابل توجهی اموال منزل و طلاجات سرقتی کشف شد.

سرهنگ قیصری در خاتمه از شناسایی یک مالخر در جریان رسیگی به این پرونده خبر داد و گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و تحقیقات پلیس برای کشف سایر سرقت‌های انجام شده توسط متهمان ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها