موج
کدخبر : ۳۹۱۸۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391851

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش مازندران طی اطلاعیه‌ای نحوه برگزاری امتحانات نهایی در شهریور ماه را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سید طاهر موسوی اظهار داشت: امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه و بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته‌های شاخه نظری دوره دوم متوسطه، پیش‌دانشگاهی و فنی‌وحرفه ای در نوبت امتحانی شهریور ماه سال تحصیلی 1400-1399 از 8 تا 31 شهریور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: بر این اساس، امتحانات حضوری در مناطق زرد، نارنجی و قرمز با صدور مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا و در تمام مناطق با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و نظارت مراقبان بهداشت انجام خواهد شد.

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش مازندران گفت: دانش‌آموزان می‌توانند برنامه درسی دوره دوم متوسطه در وضعیت قرمز، بارم بندی دروس و جدول زمان بندی امتحانات را در این آدرس https://www.medu.ir/fa/news/item/1656682/ مشاهده کنند.

وی بیان داشت: به استناد مصوبه ستاد امتحانات استان ، ارزشیابی پایه نهم مدارس روزانه بزرگسالان، آموزش از راه دور، طرح جامع، تغییر و تعیین رشته و جهش تحصیلی از تاریخ ششم شهریور به مدت دو هفته کاری با برنامه امتحانی هماهنگ با طراحی سؤالات هماهنگ شهرستانی به صورت حضوری در مدارس برگزار می‌شود.

موسوی افزود: همچنین ارزشیابی از سایر دوره‌های تحصیلی بر اساس شیوه‌نامه‌ وزارتی خردادماه به شماره‌ی 460.120 تاریخ 1400.2.1 در بازه زمانی اعلام شده (از ششم شهریور به مدت دو هفته‌ی کاری) با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها