موج
کدخبر : ۳۹۱۶۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391621

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از راه اندازی نخستین مرکز واکسیناسیون این جمعیت در شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، غلامعلی فخاری در جلسه ستاد کرونای هلال احمر استان اظهار داشت: در راستای ابلاغ ریاست جمعیت هلال احمر و با هدف کمک به کادر بهداشت و درمان و تسریع در فرایند واکسیناسیون شهروندان، مقرر شد با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان در چند شهرستان مازندران، مرکز واکسیناسیون کرونا با استفاده از ظرفیت جمعیت هلال احمراستان راه اندازی شود که مرکز مذکور در شهرستان ساری در محل جمعیت هلال احمر این شهرستان واقع در خیابان قارن تجهیز شد و از روزهای آینده عملیات تزریق واکسن به شهروندان و گروههای هدف زیر نظر کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان آغاز خواهد شد.

وی با اعلام اینکه به زودی چند مرکز دیگر نیز تجهیز و راه اندازی خواهد شد، ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان از ابتدای شروع بحران کرونا با تمام ظرفیت خود به کمک متأثرین از این اپیدمی مرگبار شتافته و تاکنون چندین طرح استانی را به مرحله اجرا در آورده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران تهیه و توزیع هزاران بسته معیشتی و بهداشتی، اجرای طرح ناظران سلامت، هاتفان امید و آمران سلامت و... را از جمله خدمات هلال احمر مازندران برشمرد و تصریح کرد: جمعیت هلال احمراستان با تمام ظرفیت امدادی و پشتیبانی و به کارگیری توان داوطلبان و جوانان تا پایان بحران کرونا در کنار مردم خواهد بود و از ارائه هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`