موج
کدخبر : ۳۹۱۱۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391190

با تلاش اعضای شورای حل اختلاف ویژه زندان بندرعباس؛

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از بازگشت به زندگی ۲ محکوم به قصاص با تلاش اعضای شورای حل اختلاف ویژه زندان بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از بازگشت به زندگی ۲ محکوم به قصاص با تلاش اعضای شورای حل اختلاف ویژه زندان بندرعباس خبر داد و تصریح کرد: با میانجیگری مسئولان قضایی و پیگیری های بی وقفه معتمدین محلی و اعضای شورای حل اختلاف زندان بندرعباس ، پس از اخذ رضایت اولیای دم، این پرونده ها به صلح و سازش منجر شد.

وی در ادامه، ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداللّه الحسین «علیه السلام»، گذشت اولیای دم در این پرونده ها را موجب خشنودی خداوند متعال و در تأسی از سیره ائمه معصومین «علیهم السلام» برشمرد و از تلاش مسئولان قضایی، معتمدین محلی و به ویژه مددکاران و اعضای شورای حل اختلاف ویژه زندان بندرعباس تشکر کرد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین با اشاره به تأکیدات ریاست محترم قوه قضاییه در رابطه با لزوم تلاش برای ایجاد مصالحه در پرونده های قصاص، خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ صلح و سازش که دارای ریشه های دیرینه تاریخی و اعتقادی در میان مردم مسلمان ایران اسلامی است، می تواند در بسیاری از موارد، حلال مشکلات باشد که تحقق این مهم ، سعی جمعی و عزم همگانی را می طلبد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`