موج
کدخبر : ۳۹۰۴۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390425

عطالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به عنوان مدیر ارزش افرین در تحول‌و‌توسعه کسب و‌کار ایران تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، اجلاس سراسری تجلیل از مدیران ارزش افرین در تحول‌و‌توسعه کسب و‌کار ایران در محل سالن همایش های رایزن باحضور دکتر تابش معاون وزیر صمت و مدیرعامل حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، عمرانی معاون قضایی دادستان کشور و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار ‌و از عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به عنوان مدیر ارزش افرین در تحول‌و‌توسعه کسب و‌کار ایران تقدیر شد.
عطالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان اظهار داشت: در فولاد هرمزگان به مقوله ارزش آفرینی در تمام‌حوزه ها توجه ویژه می شود.
معروفخانی با اشاره به اهمیت ارزش آفرینی در حوزه کسب‌ و کار گفت: در حوزه منابع انسانی تلاش شده است با تکریم و توجه به نیازهای مختلف کارکنان اعم از نیازهای علمی و‌ آموزشی و توسعه فردی در جهت  افزایش بهره‌وری و ایجاد ارزش پرداخته شود.
وی با اشاره به موضوع کیفیت و‌نقش آن در تحول‌ در کسب‌وکار خاطرنشان کرد: ما در فولاد هرمزگان با کیفیت ترین محصول را تولید می‌کنیم و تختال تولید شده در فولاد هرمزگان در کشور و‌حتی خاورمیانه بی نظیر است.
معروفخانی توجه به تفکر سیستمی را از ارکان مهم ارزش آفرینی برشمرد و تاکید کرد: باید تلاش کنیم تفکر سیستمی در شرکت پیاده سازی و تقویت شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`