موج
کدخبر : ۳۸۹۹۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-389967

در ادامه افتخارآفرینی های فرهنگی مازندران:

برگزیدگان پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک ونوجوان سال 1400 - 1399 معرفی شدند که 4 مازندرانی در میان برگزیدگان حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، آیین اختتامیه پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان سه شنبه 12 مردادماه 1400 به صورت مجازی و آنلاین با حضور دکتر عباس صالحی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر محسن جوادی معاون امور فرهنگی این وزارتخانه، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، علیرضا اسماعیلی مشاور اجرایی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و ابراهیم حیدری مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و دبیر پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این باره اظهار داشت: پنجمین دوره جام باشگاههای کتابخوانی کودک و نوجوان که از اوایل پاییز سال 1399 فعالیت خود را آغاز کرده بود، به پایان رسید.

عباس زارع ادامه داد: از بین 27 هزار باشگاه با 450 هزار عضو که در 1960 شهر و روستا تشکیل‌شده بود، نامزدهای مرحله ‌نهایی این برنامه از سوی هیأت داوران آن اعلام شدند که در میان این راه یافتگان، 7 مازندرانی حاضر بودند که هیأت‌ داوران پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان پس از آثار رسیده به دبیرخانه مرکزی، تعداد 40 باشگاه، 40 نامه به نویسنده و 40 فیلم کوتاه معرفی کتاب را به‌ عنوان نامزدهای راه‌یافته به مرحله نهایی اعلام کرد و در نهایت با اعلام برگزیدگان نهایی ، 4 باشگاه های مازندرانی برگزیده و شایسته تقدیر شدند.

اسامی افراد و باشگاههای برگزیده و شایسته تقدیر پنجمین دوره جام باشگاههای کتابخوانی کودک و نوجوان از استان مازندران:

1- در بخش باشگاههای مهد کودک فعال پنجمین دوره جام باشگاههای کتابخوانی کودک و نوجوان، مهد کودک تتی از شهرستان نور به تسهیلگری سکینه یزدانی برگزیده شد.

2-  در بخش باشگاههای کتابخوانی، باشگاه کافه کتاب شاهد به تسهیلگری صدیقه لطفی از شهرستان آمل شایسته تقدیر شد.

3- در بخش مدارس فعال ، مدرسه حضرت قائم عج به تسهیگری زهرا کلاگر از شهرستان نور برگزیده شد.

4- در بخش معرفی رابطان فعال شهرستانی حمیدرضا کوزه گر کالجی از شهرستان  نور انتخاب شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها