موج
کدخبر : ۳۸۸۹۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-388984

رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه متاسفانه در 24 ساعت گذشته تعداد 125 بیمار جدید مبتلا به کرونا در سطح استان شناسایی شده و متاسفانه 3 نفر هم فوت کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، فرزین رضاعی ظهر امروز یکشنبه در گفت و گو با اصحاب رسانه اظهار داشت: آمار بستری شدگان در کردستان به تفکیک شهرستان های استان حاکی است در سنندج 248 نفر، سقز 27 نفر، مریوان 47 نفر، قروه 25 نفر، بیجار 27 نفر، کامیاران 18 نفر، دیواندره 8 نفر، بانه 8 نفر، دهگلان 4 نفر و سروآباد 3 نفر به دلیل ابتلای شدید به ویروس کرونا بستری شده اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در ادامه افزود: اکنون 52 نفر بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی سی یو) بستری هستند و در 24 ساعت گذشته 3 نفر از مبتلایان در استان جان خود را از دست داده است و آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون به یک هزار و 401 نفر رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: سنندج با 574 نفر فوتی و سروآباد با 3 نفر بیشترین و کمترین آمار فوتی‌های کرونا در کردستان دارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت:  همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی تا قطع زنجیره این ویروس مهلک اثرگذار است، در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها