موج
کدخبر : ۳۸۸۳۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-388374

طی شبانه روز اخیر رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 65 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته تعداد 65 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد هفت نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۴۶ اهل کاشان هستند.

 این مقام مسئول توضیح داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 81 سال و حداقل سن 12  سال است.

 وی گفت: همچنین در شبانه روز گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل 12  بیمار جدید بستری شده است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 651 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 564 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 87 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 49 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در بخش‌های مراقبت ویژه بستری منطقه کاشان  بستری هستند .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: یک  مورد فوتی طی 24 ساعت گذشته  رخ داده است.

این مقام مسئول افزود: تاکنون 204 هزار و 419 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون 12 هزار و 845 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها