موج
کدخبر : ۳۸۷۸۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387820

علی اصغر انجیدنی:

دبیر کارگروه مراقبت و درمان کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد: در حال حاضر سویه دلتا در مشهد و خراسان رضوی به سرعت در حال چرخش است و بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته در پایان هفته تعداد مبتلایان در استان به بالاترین حد خود می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی اصغر انجیدنی دبیر کارگروه مراقبت و درمان بیماری کووید۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های خراسان رضوی از هزار و ۴۰۰نفر گذشت.

علی اصغر انجیدنی در پی این خبر تصریح کرد: از این تعداد ۳۱۳نفر در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند و طبق پیش بینی‌ها با اوجگیری تعداد مبتلایان به کرونا در خراسان رضوی در هفته جاری قله موج پنجم کرونا را تجربه خواهد کرد.

دبیر کارگروه مراقبت و درمان کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین افزود: در حال حاضر سویه دلتا در مشهد و خراسان رضوی به سرعت در حال چرخش است و بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته در پایان هفته تعداد مبتلایان در استان به بالاترین حد خود می‌رسد.

 وی در ادامه اظهار کرد: روز گذشته ۳۵۴بیمار جدید کرونایی در بیمارستان‌های استان خراسان رضوی بستری شدند.

دکتر انجیدنی در خاتمه اطلاع داد: آمادگی تمامی بیمارستانهای زیر پوشش این دانشگاه علوم پزشکی و همه ظرفیت‌های بیمارستانهای عمومی و خصوصی برای درمان کرونا.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`