موج
کدخبر : ۳۸۷۴۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387471

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی کردستان خبر داد؛

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی کردستان از اعلام آمادگی این نهاد برای دریافت نذورات و قربانی خیران و توزیع آن در بین نیازمندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سید علی موسوی‌جم ظهر امروز در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک عید سعید قربان، اظهار کرد: به همین مناسبت با هماهنگی‌های صورت گرفته شده برنامه‌هایی پیش بینی شده که در این عید، قربانی و نذورات خیران به دست نیازمندان واقعی برسد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی کردستان افزود: در هر شهرستان 10 روستای بزرگ که هر ساله بیشترین قربانی را دارند شناسایی شده که همکاران با حضور در این روستاها قربانی و نذورات خیران را در بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت این نهاد در آن مناطق توزیع خواهند کرد.

موسوی جم گفت: این نهاد با رعایت ضوابط بهداشتی اعلامی سازمان دامپزشکی و مرکز بهداشت در کلیه دفاتر کمیته امداد و منازل خیران آماده ذبح، بسته بندی و توزیع گوشت قربانی و نذورات آن در بین نیازمندان واقعی است.

وی افزود: برای این کار نیروی انسانی و امکانات لازم پیش بینی شده و خیرانی که می‌خواهند نذورات آنها در اسرع وقت و بهترین شکل به دست نیازمندان برسد، می‌توانند از طریق این نهاد اقدام کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان عنوان کرد: امکان کمک غیر حضوری از طریق واریز به شماره کارت 6037991899967743 و همچنین واریز از طریق شماره گیری کد #087*8877* برای این عید پیش بینی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها