موج
کدخبر : ۳۸۷۲۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387267

با شاخص کیفی 120؛

کیفیت هوای اصفهان امروز 28 تیرماه با قرار گرفتن روی شاخص ۱۲۰ برای گروه‌های حساس همچنان در شرایط ناسالم است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، وضعیت کیفی هوا امروزدر خیابان پروین و احمدآباد به ترتیب با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۹ و ۱۵۳ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و ناسالم برای عموم ثبت شده است.

همچنین کیفیت هوا در ایستگاه‌های استانداری روی عدد ۱۱۲ ثبت شده است و در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد و دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه خرازی بر روی شاخص ۱۶۶ و در وضعیت ناسالم برای عموم قرار دارد.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر و سجزی به ترتیب با قرار گرفتن روی عدد ۱۰۱ و ۱۱۶ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است و شاخص کیفی هوای مبارکه روی عدد ۸۵ و در وضعیت سالم قرار دارد.

همچنین شاخص کیفی هوا در محدوده میدان انقلاب، رهنان و فرشادی به ترتیب بر روی عدد ۱۰۹، ۹۷ و ۱۰۸ و در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس، سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها