موج
کدخبر : ۳۸۶۷۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386705

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر:

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر گفت: فضای مجازی باید دنبال خلاقیت، ابتکارات و نوآوری برای حمله به دشمن باشد و کارها باید ترکیبی و هوشمندانه باشد و بر اساس نیازسنجی که صورت می گیرد، عمل شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ حسین جناسمی در نشست با اعضای قرارگاه فضای مجازی و بسیج رسانه نوشهر با اشاره به نقش مهم فضای مجازی و فرمایشات مقام معظم رهبری در اهمیت این فضا، اظهار داشت: مقام معظم رهبری برای فرهنگ و فضای مجازی دغدغه مند هستند که این موضوع با همت و تلاش شما که در این عرصه فعال هستید برطرف می شود.

وی با اشاره به در پیش بودن دهه ولایت و حقانیت غدیر، ادامه داد: اگر در آن زمان غدیر را به خوبی درک می کردند عاشورایی به وجود نمی آمد.

فرمانده سپاه نوشهر با تأکید بر درک حقانیت غدیر و معرفی آن به مردم، افزود: وظیفه مهمی بر دوش ما و شما است که باید به نحوه شایسته از عهده آن بر آئیم.

وی با بیان اینکه امروز جنگ ترکیبی هوشمند است که دشمن در پیش گرفته است، تصریح کرد: امروز دشمن نقطه ای عمل می کند و هر جا ضعف باشد همانند اقتصاد، همانجا عمل می کند.

جناسمی خاطر نشان کرد: تمام تلاش دشمن این است که بنیاد خانواده یعنی مادر را از بین ببرد و در این راستا اندیشکده های قوی دارد که برنامه ریزی و نقشه می کشند.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی باید دنبال خلاقیت، ابتکارات و نوآوری برای حمله به دشمن باشد، گفت: کارها باید ترکیبی و هوشمندانه باشد و بر اساس نیازسنجی که صورت می گیرد، عمل شود.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر بیان داشت: تولید محتوا نیز باید بر اساس جمعیت و شهر صورت گیرد و در کنار آن آموزش نیروهای متخصص و انقلابی در رأس کار قرار گیرد و به دنبال نیروهای انقلابی باشید که شبانه روز پای کار باشند و دلی کار کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها