موج
کدخبر : ۳۸۶۵۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386563

امام جمعه قم با توصیه به اینکه در حوزه باید از سیاست زدگی و به حاشیه رفتن در کارها پرهیز شود، گفت: این کار باعث می‌شود از دستیابی به اهداف و برنامه‌ریزی کلان در فعالیت‌ها جابمانید.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی در دیداربا حجت‌الاسلام والمسلمین ابوطالبی معاونت تبلیغ حوزه‌های علمیه که در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، با اشاره به ظرفیت بالای مشارکت مردم در فعالیت‌ها وکارهای فرهنگی در شهر قم اظهار کرد: گاهی دراخبار و آمارهایی که از وضع جامعه به دست می‌رسد بزرگ نمایی صورت می گیرد و این باعث تضعیف روحیه میان مردم ومسئولان می‌شود.

وی با توصیه به اینکه در حوزه باید از سیاست زدگی و به حاشیه رفتن در کارها پرهیز شود، گفت: این کار باعث می‌شود از دستیابی به اهداف و برنامه‌ریزی کلان در فعالیت‌ها جابمانید.

در این دیدار حجت الاسلام ابو طالبی با ارائه گزارشی از طرح ضیافت خانگی آیه‌های قرآن که در ماه مبارک رمضان برگزار شد گفت: طرح ضیافت آیه‌ها با هدف برگزاری محافل خانگی قرآنی در ماه مبارک رمضان برگزار شد.

معاونت تبلیغ حوزه های علمیه تصریح کرد: این طرح با مشارکت ۱۲ نهاد فرهنگی و ۱۵۹ مبلغ در ۲۲۳ گروه خانگی با مجموع ۵۰۹۵ جلسه قرآن در ماه مبارک رمضان تشکیل شد.

وی هدف از برگزاری طرح ضیافت آیه ها را برگزاری مجالس خانگی قرآن با حضور روحانی آشنا به تفسیر و بدون هزینه ذکر کرد و گفت؛ ۵۳ درصد از این جلسات در مجتمع های مسکونی طلاب برگزار شده و ۸۸ درصد از افراد شرکت کننده بانوان، کودکان و نوجوانان بودند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها