موج
کدخبر : ۳۸۶۳۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386304

هومن گریوانی:

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار عنوان کرد: همزمان با افتتاح این طرحها، عملیات اجرایی ۲ طرح دیگر نیز در محله گلشهر و شهر جدید گلبهار خراسان رضوی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، هومن گریوانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در این آیین در این مراسم عنوان کرد: برای دومین بار در دولت دوازدهم در برنامه ای با حضور ویدیوکنفرانسی رییس جمهوری و مقام عالی وزارت، در شهر گلبهار از ۱۰ پروژه مسکونی شامل بهره برداری از هزارو ۵۲ واحد مسکونی، پارک موضوعی انرژی، یک مدرسه، یک مجتمع فرهنگی و مذهبی، مسیر دوچرخه سواری، ساخت خیابان و پیاده رو و بازسازی کانال جمعا با اعتبار ۱۴۳ میلیارد تومان در خراسان رضوی بهره برداری می شود.

هومن گریوانی در ادامه این خبر افزود: همزمان با افتتاح این طرحها، عملیات اجرایی ۲ طرح دیگر شامل ساخت هزار و ۴۱۵ واحد مسکن طرح اقدام ملی مسکن و پارک محله گلشهر به مساحت ۲ هکتار در مجموع با اعتبار ۱۸۶ میلیارد تومان در شهر جدید گلبهار خراسان رضوی آغاز شد.

شایان ذکر است که در این مراسم همزمان با خراسان رضوی، عملیات اجرایی ۶۲ طرح روبنایی و زیربنایی و مسکونی در کشور و ۲۸ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر و مسکن اقدام ملی در کشور به بهره برداری رسید که اعتبار هزینه شده و یا اختصاص یافته برای مجموع آنها ۲۴ هزار و ۱۱۹ میلیارد تومان بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها