موج
کدخبر : ۳۸۶۲۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386297

هاشم علایی خبر داد:

مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: تعداد 845 نازل عرضه سوخت مایع در استان اردبیل مورد بازرسی و آزمون قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، هاشم علایی ، مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: طی سه ماهه نخست امسال در حوزه آزمون ادواری نازل های عرضه سوخت مایع تعداد 845 نازل عرضه سوخت مایع (بنزین و گازوئیل) در اردبیل و تمام شهرستان های تابعه استان مورد بازرسی و آزمون قرار گرفت.

وی افزود: بازدید از جایگاه های عرضه سوخت مایع و آزمون نازل ها، طبق برنامه به صورت دوره ای (هر3 ماه یکبار) و با هدف حمایت از حقوق جایگاه داران و مصرف‌کنندگان انجام می گیرد.

مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: تعداد 849 نازل سوخت مایع در جایگاه های سوخت استان فعال می باشد که در مجموع تعداد 845 آزمون بر روی این تعداد نازل انجام شده و در این زمینه حدود 52 درصد برنامه عملیاتی پیش بینی شده، تحقق یافته است.

علایی افزود: کارشناسان این اداره کل، بازرسان آزمایشگاه تایید صلاحیت شده همکار و کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان، به صورت دوره ای از جایگاه های عرضه سوخت مایع استان بازرسی کرده و پس از انجام آزمون های فنی نازل ها بر اساس استاندارد ملی و روش اجرایی سازمان ملی استاندارد ایران و تائید آن با نصب برچسب آزمون دوره ای بر روی آن دستگاه، صحت عملکرد نازل را تصدیق می کنند.

وی بیان کرد: در صورت عدم صحت عملکرد، تا زمان رفع نقص و انجام آزمون مجدد با همکاری شرکت نفت از فعالیت نازل مورد نظر جلوگیری می‌شود.

مدیرکل استاندارد استان اردبیل در پایان از شهروندان خواست در جایگاه های سوخت قبل از سوخت گیری حتما به برچسب صحت عملکرد نصب شده روی نازل توجه داشته و سپس اقدام به سوخت گیری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها