موج
کدخبر : ۳۸۶۲۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386286

سخنگوی ستاد کرونای استان البرز درخصوص فراگیر شدن کرونای دلتا در البرز هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، مهرداد بابایی سخنگوی ستاد کرونای استان البرز صبح امروز در جمع خبرنگاران در رابطه با آخرین وضعیت شیوع کرونا در این استان  ضمن ابراز نگرانی از گسترش سویه جدید کرونا اظهار داشت: وضعیت نشان می‌دهد سویه جدید کرونا در استان در حال غالب شدن است و مردم و صاحبان صنوف باید همکاری بیشتری را برای مهار این سویه داشته باشند و بهترین کار رعایت حداکثری پروتکل های بهداشت ی است.

 بابایی افزود: متاسفانه محدودیت‌ها آن طور که شایسته است رعایت نمی شود. طبیعی است که هیچ کس دوست ندارد در شرایط اقتصادی فعلی مغازه و صنفی بسته باشد ولی سلامتی مردم در اولویت قرار دارد و فعلا چاره‌ای جز اعمال محدودیت نیست.

وی تصریح کرد: از امروز نظارت‌های بیشتری بر محدودیت‌های اعمال شده صورت می‌گیرد و با واحدها و صنوفی که  در این خصوص بی توجه باشند برخورد قانونی مقتضی صورت می‌گیرد.

بابایی بیان داشت: در کمتر از ۱۰ روز تعداد بستری‌های استان از ۵۰۰ نفر به ۷۰۰ نفر و تعداد مراجعین حضوری نیز از هزار نفر به ۱۸۰۰ نفر رسیده که این افزایش ادامه دارد و در شرایط موجود دانشگاه علوم پزشکی به فکر افزایش مجدد بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان است تا بتواند به بیماران جدید خدمات رسانی مناسبی داشته باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها