موج
کدخبر : ۳۸۶۱۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386169

سردار محمد پاکپور:

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: تمامی مرزهای کشور از رصد اطلاعاتی بالایی برخوردارند و هر حرکتی که به قصد ناامن کردن ایران اسلامی و مناطق پیرامونی کشور باشد از سوی نیروهای مسلح پاسخ قاطع در پی خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: هیچ مشکلی در امنیت مرزهای ایران وجود ندارد و در حال حاضر تمامی مرزهای شرقی و مشترک ایران با افغانستان در امنیت و آرامش کامل است.

سردار محمد پاکپور در ادامه سفر به مرز دوغارون و بازدید از یگانهای عملیاتی مستقر در این معبر زمینی افزود: باتوجه به اتفاقاتی که طی چند روز گذشته در آنسوی مرزهای ایران و در کشور افغانستان افتاده بازدید از یگانهای مستقر در گذرگاه زمینی دوغارون به منظور بررسی توان و آمادگی نیروهای مسلح در این نقطه از کشور انجام شد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین ادامه داد: باتوجه به برخی جنگهای داخلی در کشور افغانستان، در حال حاضر هیچ گونه اتفاق خاصی در مرزهای مشترک ایران با این کشور رخ نداده و امنیت و آرامش کامل در تمامی مرزهای شرقی و مشترک با کشور افغانستان برقرار است.

وی گفت: با تحرکات و اتفاقات چند روز گذشته در افغانستان امکان دارد برخی اشرار و قاچاقچیان از این فرصت سوء استفاده کرده و به عناوین مختلف وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شوند که بدون شک نیروهای مسلح مستقر در مرزهای شرقی با این افراد برخورد سختی خواهند کرد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: تمامی مرزهای کشور از رصد اطلاعاتی بالایی برخوردارند و هر حرکتی که به قصد ناامن کردن ایران اسلامی و مناطق پیرامونی کشور باشد از سوی نیروهای مسلح پاسخ قاطع در پی خواهد داشت.

وی در ین بازدیدگفت: نیروهای مسلح مستقر در مرزهای کشور هوشیارند و از آمادگی و توان بسیار برخوردارند و اجازه نخواهند داد کوچکترین خدشه ای به آب و خاک کشور وارد شود.

سردار خاکپور در سفر امروز به شهرستان تایباد و مرز دوغارون با برخی علمای اهل سنت این شهرستان دیدار کرد، بازدید از نقطه صفر مرزی ایران و افغانستان از دیگر برنامه های سفر سردار پاکپور به گذرگاه زمینی دوغارون بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها