موج
کدخبر : ۳۸۶۱۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386110

زهرا همتی:

مدیرکل بهزیستی استان ایلام گفت: در طول هفته بهزیستی امسال در مجموع 287 طرح اشتغالزایی مددجویان در شهرستانهای ایلام، چرداول، دره شهر، مهران، بدره و دهلران افتتاح می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، زهرا همتی مدیرکل بهزیستی استان ایلام از واگذاری 138واحد مسکونی مددجویان در طول این هفته خبر داد و افزود:2 مرکز مشاوره، گروه های همیار زنان سرپرست خانوار، طرح کاهش آسیب بهبود یافتگان، مرکز غربالگری معتادان متجاهر نیز در طول هفته بهزیستی افتتاح و راه اندازی خواهند شد.

ویبا بیان اینکه به مناسبت هفته بهزیستی 138 واحد مسکونی به مددجویان تحت حمایت این دستگاه اجرایی واگذار می شود، اظهار داشت:برنامه های هفته بهزیستی امسال با شعار بهزیستی در گام دوم، هوشمند سازی، محله محوری، سلامت اجتماعی در خانواده برگزار خواهد شد.

مدیرکل بهزیستی استان ایلام خاطرنشان کرد:به همین مناسبت ویژه برنامه های مختلفی پیش بینی شده که از 22 تا 28 تیرماه درهفته بهزیستی در مناطق مختلف استان عملیاتی می شود.

همتی تاکید کرد:غبارروبی مزار شهدا، رایگان شدن خدمات توانبخشی و مشاوره برای عموم در طول هفته بهزیستی، دیدار با مسئولان استان، حضور در برنامه های صدا و سیما، نشست خبری، تور رسانه ای، بازدید ازمراکزبهزیستی و منازل مددجویان، تقدیر از مددجویان موفق و زنان سرپرست خانوار، تقدیر از افراد خیر،افتتاح طرح های اشتغال و مانور اورژانس اجتماعی را از جمله برنامه های هفته بهزیستی در ایلام عنوان کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها