موج
کدخبر : ۳۸۵۴۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385444

محمدرضا حیدری:

رییس شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: باید با نظارت، کنترل و رعایت پروتکل‌ها به تکلیف خود عمل کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدرضا حیدری رییس شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد اعلام کرد: با توجه به برخی مستندات موجود، نسبت به آغاز شیوع موج پنجم ویروس کرونا در این کلانشهر هشدار داده و در این شرایط، باید با نظارت، کنترل و رعایت پروتکل‌ها به تکلیف خود عمل کنیم، مدیران نیز که باید با واکسیناسیون به موقع به وظیفه خود عمل می‌کردند، هرچه زودتر به این کار سرعت ببخشند تا جامعه ایمنی داشته‌ باشیم.

محمدرضا حیدری در ادامه با اشاره به هشدارهای موج پنجم کرونا در مشهد ، اضافه کرد: اکنون در شرایط تغییرات اقلیمی و بحران آب و برق قرار داریم، که اگرچه این موضوع تقریبا مشکلی جهانی است، اما مجلس هفتم شورای اسلامی، با تثبیت قیمت حامل های انرژی، سراشیبی ناکارآمدی این صنعت را کلید زد و با این اقدام سرمایه گذاری در صنعت آب و برق روند نزولی به خود گرفت.

رییس شورای اسلامی شهر مشهد همچنین افزود: هم اینک نیز کشور با صنعتی فرسوده و توسعه نیافته در حوزه آب و برق مواجه است و مقصرانی که با رویه غیرکارشناسی این مشکلات را ایجاد کردند باید پاسخگو باشند، از مردم نیز خواهش می‌کنیم سرانه مصرف را رعایت کنند.

وی با اشاره به نامگذاری ۱۴ تیرماه به عنوان روز قلم، افزود: خدا نیز در قرآن به قلم سوگند یاد کرده است که نشانه حرمت نوشتن است و ارزش هر قلم به پیام آن است و مهم است این قلم در دست چه کسانی باشد.

رییس شورای اسلامی شهر مشهد همچنین با گرامیداشت روز شهرداریها و دهیاری‌ها، گفت: شهرداری‌ها بار سنگینی از دوش دولت برداشته‌اند و نظام شورایی بخشی از مسوولیت بزرگ دولت را عهده دار شده و دولت و مجلس نیز در قبال این خدمات باید به کمک آنها بیایند.

وی افزود: در شرایط نابسامان اقتصادی اگر اتفاقاتی در شهرها می‌افتد مربوط به پروژه‌های عمرانی شهرداری‌هاست، بدنه شهرداری مشهد نیز در چهار سال گذشته تلاش ارزشمندی داشته است که قابل تقدیر است.

حیدری در خاتمه این جلسه خاطرنشان کرد: شرکت آب و فاضلاب مشهد و برق منطقه‌ای با ارسال نامه‌ای به شورای شهر در خصوص وضعیت یک ماه آینده این کلانشهر اظهار نگرانی کرده‌اند و باید در اکران شهری هشدارها و فرهنگسازی در این خصوص صورت گیرد تا متولیان امر در سطح کلان اقدامات لازم را انجام دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها