موج
کدخبر : ۳۸۵۲۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385272

رضا شیرین زاده خبر داد:

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: 8 هزارو 877 برگ معاینه فنی ناوگان سنگین در استان صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا شیرین زاده ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از مراکز معاینه فنی اردبیل با بیان اینکه این میزان برگ معاینه فنی در فصل بهار صادر شده گفت: در مدت یاد شده 10 هزارو 576 دستگاه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی استان اردبیل مراجعه کرده اند که 84 درصد آنها در آزمون های معاینه فنی قبول و گواهی معاینه فنی را دریافت کرده اند.

وی از فعالیت 4 مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: تعداد مردودی خودروهای مراجعه شده را هزارو 699 مورد عنوان کرد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری استان اردبیل افزود: هزارو 218 دستگاه خودرو پس از اصلاح عیب و نواقص موفق به اخذ برگ معاینه فنی شده اند که این مهم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 35 درصد افزایش یافته است.

شیرین زاده گفت: از 10 هزارو 576 دستگاه ناوگان سنگین مراجعه  شده در 3 ماه گذشته به مراکز معاینه فنی استان 7 هزارو 659 دستگاه در مرتبه اول توانسته اند برگ معاینه فنی دریافت کنند.

وی تصریح کرد: رانندگان با مراجعه به موقع به مراکز معاینه فنی ضمن اینکه از سلامت خودروی خود مطلع می شوند می توانند کمک موثری به شهرها در راستای کاهش آلودگی هـوا داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها