موج
کدخبر : ۳۸۵۲۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385243

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در یکسال گذشته 21 پروژه راهسازی در مجموع معادل 205.5 کیلومتر راه در استان اصفهان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا قاری‌قرآن با بیان اینکه 21 پروژه راهسازی در سال 1399 در این استان افتتاح و بهره‌برداری شده است، اظهار کرد: از این تعداد، 13 پروژه مربوط به طرح‌های احداث و بهسازی راهها و 7 پروژه تقاطع های غیرهمسطح و ساخت پل بوده است.

وی با اشاره به اینکه ارزش مالی این پروژه‌ها در مجموع یک هزار و 880  میلیارد ریال بوده است عنوان کرد: بهره‌برداری از این طرح‌ها، احداث 205.5 کیلومتر راه برای استان اصفهان به ارمغان داشته است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان داشت: اگر چه سال‌های اخیر برای ایران با تحریم، تقلیل منابع مالی و مقابله با ویروس کرونا همراه بود اما هیچ یک از این موارد نتوانست بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی این اداره کل را متوقف کند و با یاری خداوند، وحدت و همدلی کارکنان صدیق و عشق به خدمت رسانی این امر مسلم را به اثبات رساندیم که با یک حرکت مجدانه، اولویت بخشی امور و تمرکز بر آن، پیشرفت و تعالی به ثمر خواهد نشست.

وی با بیان اینکه از نظر بودجه عمرانی وضعیت بهتری نسبت به سالهای پیشین داشتیم اذعان داشت: همین امر موجب شد تا پروژه‌ها از سرعت قابل قبولی برخوردار شوند.و علاوه بر این پروژه‌های عمرانی معوقه و مسکوت مانده سنوات قبل به مرحله اجرا درآیند و نهایتاً به چشم انتظاری مردم عزیز پایان داده شد.

قاری‌قرآن گفت: همواره سهم عمده اعتبارات این اداره کل به هزینه‌های مرتبط با حوزه ساخت و پروژه‌های عمرانی، زیرساختی و راهسازی اختصاص دارد که با تلاش و پیگیری بخش اعظم این اعتبارات، جذب و در راه اجرای پروژه‌ها هزینه شده است. این موضوع در کنار بهره‌گیری از متخصصان حوزه‌های مختلف این اداره کل منجر شد تا گام‌های پیشرفت پروژه های عمرانی استوارتر برداشته شود.

به گزارش موج؛ استان اصفهان با مساحت تقریبی 107 هزار کیلومتر مربع 6.5 درصد خاک کشور را داراست که 25 هزار کیلومتر راه همسنگ، بیش از 4 هزار کیلومتر راه با نقش ملی و ترانزیت، همجواری با 9 استان و دارا بودن 107 شهر همگی نشان از اهمیت بسیار بالای این استان در زمینه حمل و نقل و حوزه شهری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها