موج
کدخبر : ۳۸۵۰۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385082

معاون فرهنگی کمیته امداد استان اصفهان خبر داد:

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: فعالیت پایگاه های اوقات فراغت کمیته امداد اصفهان بصورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، آرش محمدحسینیان اظهار داشت: با توجه به ادامه روند شیوع بیماری کرونا در سال جاری، کلاس های اوقات فراغت و برنامه اردوهای دانش آموزی با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می پذیرد.

وی با بیان اینکه سال قبل بیش از سه هزار مددجو در تابستان از برنامه های اوقات فراغت بهره مند شدند، ادامه داد: پیش بینی می شود در تابستان امسال نیز با توجه به کنترل شیوع بیماری کرونا، بیش از چهار هزار مددجو از این فعالیت ها استفاده کنند.

این مقام مسئول با اشاره به دستورالعمل های بهداشتی برای غنی سازی اوقات فراغت گروه های هدف گفت: فعالیت های فرهنگی تابستان امسال با انتخاب سه گروه هدف از میان مددجویان و برنامه ریزی دقیق و منسجم، در 6 کانون فرهنگی و هماهنگی از طریق معرفی مددجویان به کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مساجد و همچنین به کانون های زبان و غیره، بصورت متنوع انجام می شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه از طریق نیازسنجی، فعالیت های فرهنگی متنوعی در کانون های فرهنگی و آموزشی این نهاد انجام می شود، گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی از جمله آموزش قرآن، کلاس های تقویتی و آمادگی برای کنکور، دوره های آموزش اخلاقی، دوره درک و فهم قرآن و مسابقات کتاب خوانی، برنامه های ورزشی در رشته های مختلف و شرکت در فعالیت های دسته جمعی متنوع از جمله برنامه های اوقات فراغت مددجویان در این تابستان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها