موج
کدخبر : ۳۸۵۰۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385040

محسن مجتبی‌پور:

مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی مشهد گفت: از تاریخ ۳ لغایت ۹ تیرماه سال جاری ۱۳ هزار و ۸۶۵ تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی مشهد برقرار شده که از این تعداد تماس ۶ هزار و ۷۲۹ تماس آن مزاحمی بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محسن مجتبی‌پور مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی مشهد اعلام کرد: براساس استخراج و پالایش داده‌های آماری توسط کارشناسان گروه برنامه‌ریزی سازمان آتش‌نشانی مشهد، از تاریخ ۳ لغایت ۹ تیرماه سال جاری ۱۳ هزار و ۸۶۵ تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی مشهد برقرار شده که از این تعداد تماس ۶ هزار و ۷۲۹ تماس آن مزاحم تلفنی  بوده است.

مجتبی‌پور در ادامه این خبر افزود: در این مدت در مجموع ۵۰۲ عملیات توسط آتش‌نشانان انجام شده که ۱۸۱ مورد آن اطفاء حریق و ۳۲۱ عملیات نیز امداد و نجات و خدمات ایمنی بوده است.

مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی مشهد همچنین بیان کرد: در ماموریت‌های اعزامی طی این مدت ۲ هزار و ۶۳۸ آتش‌نشان حضور داشته‌اند و به وسیله ۸۶۸ دستگاه خودروی سبک و سنگین اطفاء حریق و موتورسیکلت‌های آتش‌نشانی این ماموریت‌های امدادی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: طی همین مدت ۹۸۷ هزار و ۳۵۱ مترمربع نیز کنترل ایمنی ساختمان‌های در حال احداث و یا تکمیل شده، مسکونی، تجاری، اداری و مراکز درمانی و همچنین ۶۰ بازدید پیشگیرانه توسط همکاران اداره پیشگیری و نظارت سازمان صورت گرفته است.

مجتبی پور در خاتمه تصریح کرد: همچنین در این مدت به همت اداره آموزش معاونت پیشگیری، نظارت و آموزش آتش‌نشانی مشهد در مجموع در حوزه‌های مختلف شامل آتش‌نشانان داوطلب، اصناف و ادارات، هنرستان کاردانش و دانشگاه علمی کاربردی بیش از هزار و ۴۹۰ نفر ساعت آموزش‌های مرتبط با آتش‌نشانی برگزار شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها