موج
کدخبر : ۳۸۵۰۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385032

فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی مازندران - نوشهر:

فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی مازندران - نوشهر گفت: ادارات منابع طبیعی در شرایط مختلف با همکاری دستگاه قضا می توانند نقش مؤثری در حفاظت از عرصه های جنگلی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ محسن مرادی صادق فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر در دیدار با دادستان شهرستان عباس آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت ا... شهید بهشتی و یاران با وفایش و تبریک هفته قوه قضائیه به دادستان و تمامی تلاشگران عرصه امنیت و عدالت، اظهار داشت: ادارات منابع طبیعی در شرایط مختلف با همکاری دستگاه قضا می توانند در حفاظت از عرصه های منابع طبیعی و کاهش تخلفات در اراضی ملی شهرستان ها نقش مؤثری داشته باشند.

در این دیدار دادستان شهرستان عباس آباد با ابراز خرسندی از تلاش های انجام شده از سوی همکاران منابع طبیعی در حفظ و حراست از عرصه های ملی، بر تداوم تعامل و همکاری ایجاد شده تأکید کرد و افزود: رویکرد و اراده دستگاه قضا برخورد قانونی با متخلفان و متعرضان به اراضی ملی و انفال و دفاع همه جانبه از حقوق منابع طبیعی است.

مهدی مصطفی پور افزود: دستگاه قضائی جهت برخورد قاطع با متصرفین و متخلفین اراضی ملی و قاچاق چوب  و همچنین اجرای احکام صادره آمادگی کامل دارد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان عباس آباد نیز ضمن تقدیر از همکاری خوب دستگاه قضا با اداره منابع طبیعی در خصوص صیانت از اراضی ملی، گفت: منابع طبیعی شهرستان در راستای صیانت از عرصه های ملی  با متخلفین برخورد قانونی کرده و در این راستا نیز پرونده برای آن ها تشکیل شده که در حال سیر مراحل قانونی است.

سینا عبدی تصریح کرد: به استناد به  متن قانونی ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع کشور و همچنین ماده ۶۹۰ قانون مجازات اسلامی و همچنین ماده ۳۶ و ۴۱ قانون حفاظت و بهره برداری و تبصره ذیل ماده ۷ گسترش فضای سبز هر گونه ساخت و ساز و تصرف غیرمجاز در اراضی ملی و جنگل جلگه‌ای جرم و متخلف به مراجع قانونی معرفی می شود، خواستار همکاری و مساعدت کامل دستگاه قضا با اداره منابع طبیعی شهرستان جهت برخورد قاطع و قانونی با متخلفین و خارج از نوبت رسیدگی شوند.

در پایان مصطفی پور دادستان شهرستان عباس آباد آمادگی کامل دستگاه قضائی  جهت برخورد قاطع با متصرفین و متخلفین اراضی ملی و قاچاق چوب  و همچنین اجرای احکام صادره را اعلام کرد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها