موج
کدخبر : ۳۸۴۵۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384580

قرارگاه جهادی شهید لاجوردی زندان شماره ۲ در یزد افتتاح گردید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی زندان شماره ۲ یزد، به همت واحد فرهنگی و تربیتی این مرکز ،قرارگاه جهادی شهید لاجوردی با حضور معاون رییس کل دادگستری و رییس شوراهای حل اختلاف و مدیرکل زندان های استان یزد افتتاح  و مورد بهره برداری قرار گرفت.

حداد رییس شوراهای حل اختلاف استان ضمن تقدیر از راه اندازی قرارگاه جهادی زندان شماره ۲ بر کمک به خانواده مددجویان و کاستن آسیب های اجتماعی در این زمینه تاکید کرد و خواستار پیگیری و برنامه ریزی دقیق و مدون در این زمینه گردید.

ظرفیت زندانهای کشور برای بازسازی روحی و عقیدتی مددجویان مناسب است

سبزواری مدیر کل زندانهای یزد نیز ضمن قدردانی از حضور رییس شوراهای حل اختلاف استان یزد افزود: ظرفیت زندانهای کشور برای بازسازی روحی و عقیدتی مددجویان بسیار مناسب است و این کار فقط با همت گروه های مردمی و جهادی امکان پذیر است که زندان شماره ۲ در این زمینه اقدامات خوب و موثری انجام داده و امیدواریم به صورت جهادی تر ادامه داشته باشد.

گفتنی است: فعالیت گروه های جهادی در زندان شماره ۲ از بهمن ماه سال ۹۹ آغاز شده و با افتتاح ساختمان این مرکز رسما کار خود را آغاز نموده است . هم چنین حجت الاسلام شیری به عنوان مسئول قرارگاه جهادی زندان شماره ۲ در این مراسم معرفی گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها