موج
کدخبر : ۳۸۴۲۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384291

فرماندار مراغه:

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به برگزاری سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید امسال این شهرستان، گفت: در این جلسه موانع چهار طرح صنعتی و کشاورزی شهرستان از پیش‌رو برداشته شد.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، سیدعلی موسوی اظهار داشت: همه این طرح‌ها با مشکل تامین برق روبرو بود و پس از مطرح شدن در این جلسه، هماهنگی لازم برای رفع موانع پیش‌روی آنها به عمل آمد. 

فرماندار مراغه ادامه داد: در این جلسه برای تامین برق مورد نیاز طرح احداث یک واحد پرورش ماهی، موافقت شرکت نفت جهت انتقال برق از حریم این شرکت اخذ و مشارکت توزیع برق شهرستان نیز جلب شد. 

وی اضافه کرد: همچنین در راستای حمایت دولت از توسعه گلخانه‌های مقیاس کوچک، مشکل تامین برق یک واحد گلخانه‌ای در روستای «خانقاه» نیز در این جلسه مطرح و در سایه مساعدت مسئولان از پیش‌رو برداشته شد. 

به گفته وی موانع پیش‌روی تامین برق برای یک واحد سردخانه و همچنین دستگاه‌های ضدسرمازدگی هم در این جلسه مطرح و با ارایه راهکارهای لازم از سوی مسئولان ذیربط رفع شد.

فرماندار مراغه با اشاره به اینکه بیشترین موانع پیش‌روی واحدهای تولیدی شهرستان به مسایل بانکی مربوط می‌شود، اظهار داشت: جلسه رفع موانع تولید شهرستان گام‌های اساسی در جهت حل مشکلات زیرساختی واحدهای صنعتی و رونق تولید برداشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها