موج
کدخبر : ۳۸۳۱۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383179

رئیس ستاد انتخابات لرستان در گفت‌وگو با موج:

رئیس ستاد انتخابات لرستان به خبرنگار موج، گفت: جهت اخذ رای بیماران کرونایی خرم‌آباد، 2 صندوق سیار در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، محمود ثمینی، گفت: به منظور اخذ رای بیماران کرونایی خرم‌آباد، 2 صندوق سیار در نظر گرفته شده که یکی آرای مبتلایان بستری در مراکز درمانی جنوب شهر و دیگری، آرای مبتلایان بستری در بیمارستان‌های شمال شهر را بر عهده دارد.

رئیس ستاد انتخابات لرستان، ادامه داد: در حوزه انتخابیه شهرستان خرم‌آباد، مجموعاً 417 صندوق اخذ رای در نظر گرفته شده که از این تعداد، 183 صندوق در شهر خرم‌آباد و مابقی مربوط به بخش‌های تابعه این شهر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، افزود: خوشبختانه استقبال مردم بسیار پرشور بوده و ما در ساعات اولیه اخذ رای، با ازدحام نسبی جمعیت در شعب روبرو بودیم که در حال حاضر، شرایط با سرعت عمل کاربران بهبود یافته است.

ثمینی، ادامه داد: برگزاری انتخابات سالم و دقیق، مورد تاکید دولت و ستاد انتخابات لرستان است و از عموم مردم می‌خواهیم که در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را به بازرسان اجرایی و شورای نگهبان گزارش کنند تا با افراد خاطی برخورد قانونی لازم صورت گیرد.

رئیس ستاد انتخابات لرستان، گفت: خوشبختانه از آغاز رای گیری تاکنون هیچ مشکل امنیتی در هیچ یک از شعب اخذ رای استان گزارش نشده و مردم با آرامش کامل، پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شده و می‌شوند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها