موج
کدخبر : ۳۸۳۱۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383166

حجت‌الاسلام عبدالله بیدار خبر داد:

رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان اردبیل گفت: پنج هزار و ۸۵۰ نفر بر نحوه برگزاری انتخابات در جای جای این استان نظارت دارند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حجت‌الاسلام عبدالله بیدار ، رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان اردبیل گفت: از اولین ساعات شروع رای‌گیری شعبات اخذ رای شاهد حضور گسترده مردمی هستند که به دستور رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و در این جشن فاخر حماسه‌آفرینی می‌کنند.

وی افزود: مجموعه هیات نظارت استان با نیروهای آموزش دیده و مجرب ساماندهی شده و چهار ناظر در هر شعبه اخذ رای مستقر شده‌اند.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان اردبیل مجموع ناظران فعال در شعبات اخذ رای استان را پنج هزار و ۸۵۰ نفر ذکر کرد و گفت: لایه‌های نظارتی و هیات‌های نظارتی در  بخش‌ها و شهرستان‌های استان فعال هستند.

حجت‌الاسلام بیدار افزود: هیات نظارت استان بازرس‌های ویژه به شهرستان‌های استان اعزام کرده و دستگاه قضایی استان نیز ۱۴ اکیپ‌ قضایی در تمام شهرستان‌های استان فعال کرده که به هر موردی که گزارش می‌شود سریع و بصورت میدانی رسیدگی می‌کنند.

وی گفت: تا این لحظه مشکل خاصی در زمینه انتخابات ریاست جمهوری در استان گزارش نشده ولی چند مورد جزئی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گزارش و فوری رسیدگی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها