موج
کدخبر : ۳۸۳۱۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383149

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: این اطمینان را به مردم می دهیم که دستگاه قضایی در سراسر کشور به ویژه در استان هرمزگان اجازه نمی دهد کوچکترین خدشه ای به رأی مردم وارد شود و با کمک سایر دستگاه ها امنیت کامل شعب اخذ رأی در اقصی نقاط استان را تأمین خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: این اطمینان را به مردم می دهیم که دستگاه قضایی در سراسر کشور به ویژه در استان هرمزگان اجازه نمی دهد کوچکترین خدشه ای به رأی مردم وارد شود و با کمک سایر دستگاه ها امنیت کامل شعب اخذ رأی در اقصی نقاط استان را تأمین خواهد کرد.

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از مردم استان به دلیل حضور پرشکوه در ساعات اولیه رأی گیری اظهار داشت: هرمزگانی ها همزمان با سراسر کشور و در شرایط آب و هوایی گرم و شیوع ویروس کرونا، با حضور پرشور و چشمگیر خود پای صندوق های رأی، برگ زرین دیگری را در تاریخ ایران اسلامی رقم زدند و باید به صورت ویژه از این ملت ولایتمدار و فهیم تشکر کرد.

وی افزود: حضور مردم می تواند پشتوانه محکمی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رئیس جمهور منتخب باشد و به رئیس جمهور آینده در پیشبرد اهداف مدنظرش در جامعه بین المللی و روابط داخلی و خارجی کمک شایانی کند و سبب شود کارها را به نحو احسن و به نفع مردم و دولت رقم بزند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تأکید کرد: دستگاه قضایی نیز دوشادوش سایر دستگاه های اداری و نظارتی، امروز جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در میدان بوده و تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم بکار می گیرد.

علی صالحی خاطرنشان کرد: این اطمینان را به مردم می دهیم که دستگاه قضایی در سراسر کشور به ویژه در استان هرمزگان اجازه کوچکترین خدشه ای را به رأی مردم نمی دهد و با کمک سایر دستگاه ها، امنیت کامل شعب اخذ رأی در اقصی نقاط استان را تأمین خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها