موج
کدخبر : ۳۸۳۱۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383127

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: هیچ معامله‌ای جز شایستگی نباید ملاک باشد و با حضور در انتخابات باید سرنوشت خود را انتخاب تعیین کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی پس از حضور در مصلی ساری و انداختن رأی خود به داخل صندوق، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز با حماسه آفرینی، روز عید برای ما رقم خواهد خورد زیرا یکی از بزرگترین نعمت های خداوند این است که قدرت انتخاب و تعیین سرنوشت داریم و شکر نعمت آن است که از قدرت انتخاب استفاده کنیم.

وی با اشاره به اهمیت رأی دادن، ادامه داد: حضور مردمی علاوه بر تعیین سرنوشت در بُعد جهانی نیز دارای ارزش است و حضور حداکثری بر اقتدار نظام خواهد افزود.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه حضور باشکوه در انتخابات سبب افزایش ضریب ایمنی کشور می‌شود، تصریح کرد: ارتباطات جهانی به پشتوانه و حضور مردمی بستگی دارد، بنابراین کمیت و نوع انتخاب یا انتخاب اصلح نیز اهمیت دارد.

وی با تأکید بر اینکه باید بهترین‌ها و شایستگان را انتخاب کنیم، گفت: هیچ معامله‌ای جز شایستگی نباید ملاک باشد و با حضور در انتخابات باید سرنوشت خود را انتخاب تعیین کنیم.

 آیت الله لائینی بیان داشت: مازندرانی‌ها همواره خوش درخشیدند و انتخابات یکی از برجستگی‌های مردم مازندران است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها