موج
کدخبر : ۳۸۳۱۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383115

علی‌اصغر عنابستانی:

مسئول هیات نظارت بر انتخابات شوراهای‌ اسلامی شهر و روستا خراسان رضوی بیان کرد: در برخی موارد سامانه‌های الکترونیکی دچار مشکل بود که برطرف شد و شب گذشته همکاران ما در مشهد، تا دیروقت سامانه‌های احراز هویت را برای اینکه مطمئن شویم کمترین اشکالات را امروز خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی‌اصغر عنابستانی مسئول هیات نظارت بر انتخابات شوراهای‌ اسلامی شهر و روستا خراسان رضوی اعلام کرد: پیش‌بینی کرده‌ایم که اگر در ساختار رای‌گیری الکترونیکی مشکلی پیش آید، بلافاصله امکان تغییر ساختار رای‌گیری به رای‌گیری دستی وجود دارد.

علی‌اصغر عنابستانی در ادامه سخنان اظهار کرد: مردم از امروز صبح درحال خلق حماسه‌ای جدید هستند و طبق گزارشاتی که از ابتدای صبح به دست ما رسیده است، صندوق‌ها به نحوه سالم و صحیح مستقر شده‌اند.

مسئول هیات نظارت بر انتخابات شوراهای‌ اسلامی شهر و روستا خراسان رضوی تصریح کرد: البته در برخی موارد سامانه‌های الکترونیکی دچار مشکل بود که برطرف شد و شب گذشته همکاران ما در مشهد، تا دیروقت سامانه‌های احراز هویت را برای اینکه مطمئن شویم کمترین اشکالات را امروز خواهند داشت، بررسی کردند و در ابتدای رای‌گیری امروز ۲۰ صندوق در سطح مشهد وجود داشت که دارای اشکالاتی بود که با همکاری ناظران و عوامل اجرایی حل شد.

وی همچنین افزود: پیش‌بینی کرده‌ایم که اگر در ساختار رای‌گیری الکترونیکی مشکلی پیش آید، بلافاصله امکان تغییر ساختار رای‌گیری به رای‌گیری دستی وجود دارد و برگه‌ها و سیستم‌های مورد نیاز رای‌گیری دستی پیش‌بینی شده و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

وی در ادامه اظهار داشت: با تا توجه به اینکه اخذ رای الکترونیکی و زمان‌بر است، اگر مردم از صبح شروع به دادن رای کنند، در شب با وضعیت مناسب‌تری رو به رو خواهیم بود.

عنابستانی در خاتمه خاطرنشان کرد: عوامل نظارت بر انتخابات کاملا هوشیار هستند تا اگر مشکلی وجود داشت آن را پیگیری کنند و به نظر می‌رسد شرایط به خوبی پیش می‌رود و حضور مردم در ابتدای صبح بر سر صندوق‌ها نشان از انتخابات پرشوری می‌دهد و امیدوارم روز ۲۸ خرداد به عنوان روز تاریخی در کشور رقم بخورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها