موج
کدخبر : ۳۸۳۰۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383084

استاندار کرمانشاه :

هوشنگ بازوند در حاشیه حضور در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو به خصوص رأی اولی ها می تواند سرنوشت ۱۴۶۰ روز کشور را رقم بزند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با تاکید بر حفظ امانتداری در آرای عمومی مردم در انتخابات پیش رو، ابراز داشت: توصیه ام به مردم این است که با حضور پرشور خود در پای صندوق های اخذ رأی و انتخاب فرد اصلح، سرنوشت چهار سال آینده کشور را به بهترین نحو ممکن رقم بزنند.

بازوند در ادامه از وجود حساسیت بالا در حفظ امانتداری آرا در شعب مختلف اخذ رأی در استان کرمانشاه، خاطرنشان ساخت: با توجه به اینکه در این دوره از انتخابات در استان کرمانشاه ۳۴ هزار رأی اولی حضور دارند، سعی کنند که بالا حضور اول وقت در پای صندوقها و صرف یک ساعت وقت، سرنوشت ۱۴۶۰ روز در مسیر توسعه و بالندگی کشور را رقم بزنند.

وی در ادامه از وجود بیش از ۱۵۴۰ شعبه اخذ رأی در سطح استان کرمانشاه برای جمع آوری آرای مردم خبر داد و افزود: با توجه به تجربه اولیه برگزاری انتخابات الکترونیکی در کرمانشاه تمام سعی بر این مهم قرار گرفته که کمترین خطا و مشکل در روند برگزاری انتخابات روی دهد و خوشبختانه تا کنون گزارشی بر این مبنا وجود ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها