موج
کدخبر : ۳۸۲۹۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382976

مدیر کل بهزیستی استان اصفهان:

مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ۲۸ خرداد بیانیه‌ای صادر کرد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ولی اله نصر با اشاره به اهمیت انتخابات و نقش  بهزیستی به عنوان  نهاد حمایتی ،اجتماعی  برخاسته از  انقلاب ، در بیانیه ای در آستانه ۲۸ خرداد روز انتخاب؛ ضمن برشمردن دستاوردهای عظیم حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو فارغ از سلایق، جناح ها، طرفداری ها و رقابت‌های انتخاباتی از اقشار مختلف مردم شریف ایران دعوت کرد تا با عزم و اراده خود مشارکت گسترده شان در پای صندوق های رای را به نمایش گذارند.

متن بیانیه این نهاد اجتماعی و حمایتی  به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگوار، صبور و استوار ایران اسلامی؛

اینک همه ما در آستانه برگزاری انتخابات قرار گرفته‌ایم. جمهوری اسلامی ایران از آغاز تا به امروز، زنده بودن و پویایی خود را مرهون خداباوری، مردم باوری و خودباوری یافته است و بدون استثناء هر موفقیتی که رقم زده می‌شود، هر عزتی که حاصل می‌گردد و هر تلاشی که در عرصه‌های مختلف علم و فناوری، نظامی، سیاسی، اجتماعی و ... به ثمر می‌نشیند، محصول این اعتقاد ارزشمند است که حضرت امام روح الله(ره) آن را در کالبد اجتماع مسلمین جهان دمید.

ملت غیرتمند و آگاه ایران؛

سازمان بهزیستی  با بیش از ۴۰ سال فعالیت در عرصه ارائه خدمات اجتماعی و حمایتی به مردم وبلاخص  قشر آسیب پذیر ، امروز به محضر شما گزارش می‌دهد که آتش یأس پراکنی دشمنان و انواع و اقسام تحریم ها از تحریم اقتصادی و نظامی و دارویی گرفته یا تحریم انتخابات بر دل و جان طیف گسترده ای از فرزندان جوان، خوش فکر و کوشای شما که برای پیشرفت  وخدمت رسانی به بهترین خلق میهن‌شان هم قسم شده اند دیگر اثر نمی‌گذارد. این حرکت بزرگ و این اراده و خودباوری، نیازمند پشتیبانی و حضور درخشان شما در  میدان و مواجهه با تاریک نمایی و بدبینی القا شده از آن سوی مرزهاست.

مشارکت و حضور مردم در انتخابات پیش رو فارغ از سلایق، جناح ها، طرفداری ها و رقابت‌های انتخاباتی، به خودی خود دستاورد عظیمی به همراه دارد و آن عبارت است از تقویت اعتماد به نفس ملی، گسترش باور توانستن و امید به آینده و افزایش قدرت ملی و بین المللی ایران سربلند در دنیای پیچیده امروز.

کارکنان و توانخواهان

بهزیستی استان  با تاکید دوباره بر اهمیت انتخابات، از اقشار مختلف مردم شریف ایران دعوت می‌کند تا بار دیگر با عزم و اراده خود در روز ۲۸ خرداد ماه در پای صندوق‌های رأی حضور گسترده شان را به نمایش گذارند. و  با امید و اطمینان به نصرت الهی همگام با آحاد ملت با افتخار در جشن شکوه جمهوریت ۱۴۰۰ شرکت خواهند کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها