موج
کدخبر : ۳۸۲۹۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382952

رئیسی در تبریز:

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت مردمی صدای دردمندان اقشارضعیف است و رفع مشکل همه اقشار به ویژه محرومان را در اولویت دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در جمع هواداران خود در ورزشگاه تختی تبریز اظهار داشت: سفره محرومان آسیب دیده، کسب و کار، مسکن هشت برابر، خودرو ۷ برابر، بسیاری از کالاهای اساسی به کالای لوکس تبدیل شده و گوشت قرمز و سفید برای مردم کمباب و گران شده است. این روا نیست مردم برای تهیه کالای اساسی، در رنج باشند و این شرایط باید تعییر کند و به کمک مردم تغییر می دهیم.

وی ادامه داد: دولت جایگاه هدایت، نظارت و حمایت دارد ولی دخالت در بازار مشکل ایجاد می کند و باید گذاشت بازار ثبات یابد و دستوراتی که ثبات را می گیرد و زندگی مردم قابل پیش بینی نباشد خوب نیست و ان شاء الله ما ثبات را به بازار و اقتصاد بر می گردانیم. باید به این ناهنجاری و اقتصادی و اجتماعی پایان دهیم.

 رئیسی افزود: اگر هدفم اجرای عدالت در لایه های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی نباشد، به این جایگاه رغبتی ندارم. هدف ما این است که با دست توانای مردم و فرهیختگان، عدالت آموزشی، اقتصادی و اجتماعی را در همه عرصه ها پیاده کنیم تا جامعه مزه شیرین عدالت را بچشد.

وی خاطرنشان کرد: دولت مردمی صدای دردمندان اقشارضعیف است و رفع مشکل همه اقشار به ویژه محرومان را در اولویت دارد. باید مثل حاج قاسم مرد میدان بود و نمی شود از اتاق در بسته برای ایران تصمیم گرفت.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: می گویند چرا به کارخانجات می روی ؟ من نمی توانم ساکت بنشینم و ببینم به اسم خصوصی سازی سرمایه مردم به یغما برود.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی اضافه کرد: باید هر سال هزار مسکن ساخته می شد و در این ۸ سال عقب هستیم بنده گفته ام ازدواج از شما مسکن از ما .به لطف خدا مشکلات حل شدنی است.

وی اظهار کرد: فقر، فسادو  تبعیض و بی عدالتی جوانان را عذاب می دهد ما با اینها مبارزه خواهیم کرد. رنج ما در این منطقه آن است که ظرفیتی معطل بماند و جوانی بیکار بماند.

 رئیسی افزود: مردم عزیز به هر دلیل سرخورده و مشکل دارید در پای صندوق رای با قدرت و مشارکت مثال زدنی حماسه خلق کنید و مطمئن باشید امید به جامعه باز خواهد گشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها