موج
کدخبر : ۳۸۲۷۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382771

مسعود دالمن؛

نامزد ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس گفت: انتخاب شهردار شایسته اولویت اصلی شورای شهر است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مسعود دالمن نامزد ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس در برنامه جشن انتخابات هرمزگان تحت عنوان طرح رسانه ای دعوت، در تشریح برنامه های خود عنوان داشت: عمده ترین دلیلی که باعث شد به این حوزه ورود کنم سوابق کاری و سال‌ها فعالیت در بخش‌های عمرانی بوده است،  احساس می کنم این تجربیات می تواند در مرتفع کردن مشکلات شهر بندرعباس و استفاده و شکوفایی ظرفیت های آن تاثیر به‌سزایی داشته باشد. 

دالمن افزود: باید به دنبال این باشیم که از همه ظرفیت ها استفاده کنیم، شهرداری ها تنها به عنوان یکی از دستگاه متولی امور خدماتی در شهر هستند،  در بسیاری از کشورها تمامی خدمات شهری بر عهده شهرداری است اما در کشور ما حدود 25 ارگان متولی ارائه خدمات در شهرها هستند. 

این نامزد ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس یکی از مهمترین نعمت های بندرعباس ساحل است،  باید توسعه ساحل محور و دریا محور را در برنامه داشته باشیم. 

وی ادامه داد: بالغ بر 40 درصد بندرعباس را بافت های فرسوده تشکیل شده است درست است که این مسئله یک چالش است اما می‌توان از آن به عنوان یک فرصت استفاده کرد. 

دالمن افزود: انتخاب شهردار شایسته اولویت اصلی شورای شهر است همچنین باید سیستم حمل و نقل عمومی ارتقا یابد. 

نامزد ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس در پایان گفت: تنها 20 درصد طرح تفضیلی بندرعباس اجرا شده و ما باقی مغفول مانده است. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها