موج
کدخبر : ۳۸۲۵۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382584

رییس سازمان بسیج اساتید:

رییس سازمان بسیج اساتید کشور بیان داشت: امروز در انتخابات شاهد رویارویی دو قشر و تفکر مختلف هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مجتبی زارعی در نشست تخصصی مطالبه گری از دولت آینده با نگاه به مسائل استان اصفهان گفت: ما درجنگ پیروز شدیم چون رابطه را تغییر داده ایم، در جنگ مهارت ملی کسب کرده ایم در مقابل ۴۰ کشور قد علم کردیم، در مناظرات نماینده تکنوکرات ها می گفت، ما نمی توانیم در مقابل دنیا بجنگیم و صحبت های نهضت آزادی را تکرار می کرد.

وی در ادامه بیان کرد: افرادی که در استان های مختلف، بحران های زیادی را به وجود آوردند همین تکنوکرات ها هستند در دولت های تکنوکرات ازعلم سالاری صحبت کردند اما آنها منافع کشور را زیر پا گذاشتند.

رییس سازمان بسیج اساتید کشور خاطر نشان کرد: تکنوکرات ها در میانه راه خسته می شوند آنها چهره ریاست جمهوری را ضایع می کنند ژن های برتر تولید کرده اند، دولت را نتی ایجاد می کنند و در نهایت دولت را به مردم سیطره می دهند، این کاری است که خاندان پهلوی انجام می داد.

زارعی گفت: لیبرال ها هر کجا بروند آنها را ضایع می کنند، چه به ریاست جمهوری برسد، چه وارد دانشگاه شوند و چه مذاکرات را به عهده بگیرند، کشور به رییس جمهور و مسوول صادق نیاز دارد در دولت های لیبرال دموکرات ازعلم سالاری حرف زدند اما کشور را نفت محور کردند، سرمایه های دولت و انسانی را ضایع کردند و موقعی که آب سنگین و کیک زرد را به او تحویل دادند قلب نیروگاه را از جا درآوردند و در شریان آن بتن ریختند.

وی عنوان کرد: زمان تشکیل پاتوق های جهادی سیاسی رسیده است و باید همان طور که برای مقابله سیل و زلزله گروه جهادی تشکیل می دهیم برای دعوت از مردم برای حضور آنها به صندوق های رآی نیز گروه های جهادی تشکیل دهیم.

رییس سازمان بسیج اساتید کشور افزود: ما انقلابیون و اساتید در ۱۰۰ ساعت باقی مانده تردید مردم به آینده را تبدیل به مثبت و دولت سیزدهم کنیم، بعضی از مستضعفین با صندوق ها قهر کرده اند و اکنون زمانی است که مردم را با قوه مجریه آشتی دهیم.

استاد رشته علوم سیاسی گفت: ملت پیش از انقلاب و ملت سرخورده دوران پهلوی را تبدیل به یک امت واحده کردند، بنی صدر می گفت جوانان از جنگ چیزی نمی دانند و حتی حاضر نبود طرح شکت حصر آبادان را بشنود و می گفت جوانان علم و تجربه جنگیدن را ندارند.

وی بیان کرد: باید میان مردم رفت و اوضاع روز را روشنگری کنیم و فراموش نکنیم تکنوکرات ها و لیبرال ها مستضعفین را با بنزین پنج هزار تومانی توسعه می کنند، در حالی که انقلابیون معتقدند توسعه مقدم عدالت نسبت اول عدالت بعد توسعه می باشد.

زارعی اضافه کرد: امروز در انتخابات شاهد رویارویی دو قشر و تفکر مختلف هستیم، یکی شاگردان و محبان امام خمینی(ره) و دوستداران حاج قاسم سلیمانی که دستاوردهای آنان امروز در ایران و کشورهایی همچون سوریه مشخص است تکنوکرات، لیبرال نیز در این انتخابات حضور دارند در چهل سال گذشته دولت های زیادی به خود اختصاص دادند و نتیجه آن را دیده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها