موج
کدخبر : ۳۸۱۹۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381932

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان خبر داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان روز چهارشنبه با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان همدان از بستری 68 نفر در بخش عادی بر اثر کرونا طی 24 ساعت گذشته خبر داد

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد طاهری،  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان روز چهارشنبه با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان همدان، افزود: همچنین با فوت سه بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، آمار متوفیان استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۲۱۱ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که ۱۸۲ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند که در مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۷ هزار و ۶۷۷ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۳ هزار و ۶۰۷ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۳۷۷ مورد بود که ۶۸نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: ۲۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۰ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۷۹، بهار ۹۵۹ ، تویسرکان یک هزار و چهار، رزن ۷۵۰، درگزین ۲۸۳ ، فامنین ۳۱۴ و کبودراهنگ یک هزار و ۱۳ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۱۸۵ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۲۶۷ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۷۰۹ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، «فامنین، اسدآباد و تویسرکان» در وضعیت زرد و هفت شهرستان دیگر در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها