موج
کدخبر : ۳۸۱۸۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381890

احسان ارکانی:

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی بیان کرد: در شرایط فعلی باید روحیه جهادی داشت و این روحیه جهادی باید معطوف به داخل باشد به این معنا که پنجره داخلی باید اولویت بیشتری برای مسئولان داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، احسان ارکانی رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره به اهمیت حضور در انتخابات اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین نمادهای مردم‌سالاری دینی حضور در انتخابات است و از این حیث تعدد برگزاری انتخابات در ادوار و سال‌های گذشته بیانگر اهمیتی است که جمهوری اسلامی برای رای مردم قائل است.

احسان ارکانی در ادامه بیان کرد: در شرایط فعلی به نظر می‌رسد که با توجه به معیشت و اقتصاد مردم دولت باید اولویت خود را بهبود شرایط معیشتی مردم قرار دهد تا از وضعیت فعلی گذر کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با تاکید بر دولت جوان تصریح کرد: دولت جوان حزب اللهی در این شرایط می‌تواند پرچمدار حل مشکلات باشد و مهمترین اصل این است که با روحیه جهادی وارد میدان شد و برای حل مسائل و معضلات جامعه زمان و مکان نشناخت.

وی بیان کرد: ویژگی دیگر دولت جوان این است که از تجارب گذشتگان نیز بهره می‌گیرد و دولت جوان لزوما به این معنا نیست که تمام بدنه را جوان کرد بلکه در کنار آن باید از تجارب سایرین نیز بهره گرفت.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در شرایط فعلی باید روحیه جهادی داشت و این روحیه جهادی باید معطوف به داخل باشد به این معنا که پنجره داخلی باید اولویت بیشتری برای مسئولان داشته باشد.

وی ارکانی با تاکید بر اینکه تحقق مولفه‌های اقتصاد مقاومتی باید یکی از اولویت‌هایی باشد که دولت آینده به جد آن را دنبال کند تصریح کرد: اگر مولفه‌های اقتصاد مقاومتی به درستی دنبال می‌شد شرایط و اوضاع معیشتی بسیار بهتر از وضعیت فعلی بود.

ارکانی در خاتمه با تصریح بر اینکه استفاده از ظرفیت‌های داخلی اولویت بالاتری نسبت به پارامترهای خارجی دارد اظهار داشت: به اندازه کافی در سال‌های اخیر معطل مذاکرات و مباحث خارجی شده‌ایم و این بار باید هم و غم روی ظرفیت داخلی باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها