موج
کدخبر : ۳۸۱۵۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381552

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران خبر داد:

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: 6 ماهیگیر محلی توسط تیم جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر نجات یافتند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران  ابوطالب گرایلو با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی تماس تلفنی از طریق شماره تماس امداد و نجات دریایی(1550) مبنی بر گرفتار شدن سه فروند قایق ماهیگیری سنتی در آب های ساحلی منطقه رادیو دریای چالوس، بلافاصله از سوی مرکز هماهنگی جستجو  و نجات دریایی بندر نوشهر، شناور ناجی 6  به موقعیت اعلام شده اعزام شد.

وی ادامه داد: امدادگران پس از رسیدن به محل سانحه و انجام عملیات جستجو و نجات، خوشبختانه در ساعت 23:05 موفق شدند هر 6 نفر ماهیگیر را نجات داده و با توجه به شرایط بد جوی و عدم امکان انتقال به قایق های محلی، نجات یافتگان را در سلامت کامل به ساحل منتقل کنند.

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: از کلیه دریانوردان و مالکان شناورها درخواست می شود که به اخطاریه های هواشناسی دریایی که روزانه از طریق کانال ۱۸ و ۶۹ VHF توسط MRCC نوشهر اعلام می شود توجه کرده و ‌از هرگونه تردد دریایی  در شرایط نامناسب جوی جدا خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها